promocje listopad PDF Drukuj Email

 

ISTNIEJĄ TRZY SPOSOBY ZAMÓWIENIA NASZYCH DEKORACJI OKIENNYCH:

 

1)      Bezpośrednio w salonie firan w Dobrodzieniu przy ul. Piastowskiej 32. Tutaj mogą Państwo bezpośrednio zobaczyć prawie wszystkie modele firan, próbki tkanin oraz wszelkie dekoracje i dodatki.

2)      Możemy odwiedzić Was w Waszym domu/mieszkaniu. Przywozimy wtedy na miejsce katalogi z naszymi realizacjami i wszystkie próbniki z tkaninami. Dokonujemy pomiaru okien, projektujemy i doradzamy co w danym wnętrzu jest praktyczne i najlepiej się prezentuje. Na koniec dokonujemy wyceny. Jeśli decydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług uszycia dekoracji okiennych, dojazd i projekt jest BEZPŁATNY. Istnieje również możliwość montażu karniszy i  zawieszenia firan.

3)      Dekoracje okienne można zamówić poprzez stronę internetową www.firany-adamski.com. Jeśli podoba się Wam konkretne zdjęcie z naszej witryny, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, a my zrobimy konkretną wycenę pod wymiar Waszego okna. Istnieje również możliwość wyboru dowolnych tkanin w zakładkach „tkaniny na firany” i „tkaniny na zasłony”.

Zamówione firanki wysyłamy do Polski oraz za granicę.

Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 500zł  wymagana jest zaliczka płatna na konto przedsiębiorstwa  „Meble-Firany Adamski s.c.”.

 

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ SŁUŻYMY POMOCĄ!!!